LR Tizleņu Reģistrs

Kas notiek Tizleņu Reģistrā?

TR Manifests Nr.3

LR Tizleņu Reģistrs ir interneta lievenis. Vieta, kur virtuāli vienmēr ir silta vasaras pēcpusdiena un Tu vari piesēst uz lieveņa, lai nesteidzīgi vērotu pasaules rosību no šī skatu punkta. Ainavas arhitekti - Tizleņu Reģistra Notārs (TR Notārs) un reizēm arī daži citi subjekti.

Vairums tekstu šeit simtiem reižu pārsniedz 140 zīmju garumu, arī bildīšu nav daudz, tādēļ Tev, lieveņa piesēdētāj, jābūt gana pacietīgam un izglītotam, lai spētu to visu sagremot un saprast kā uzrakstīto, tā arī starp rindām zudušo un nepateikto.

Tizleņu Reģistrā nav vietas augu taukiem, e-vielām un komercijai. Tev nav jāpiedalās komentāru karos, tādēļ, tāpat kā lasot grāmatu, vari savu viedokli paturēt pie sevis, sautēt paša sulā, raudzēt, destilēt un iegūt aromātisku pārdomu rumu.

Tomēr Tev jāsaprot, ka pasauli vērojot, nav iespējams to neredzēt. Rēķinies, ka politika, komercija, e-vielas un augu tauki visā savā absurdajā daudzveidībā caurvīs Tavu viesošanos uz šī interneta lieveņa. Tevi traumēs politiskā idiotisma un marketoloģiskas alkatības šautras; no slēpņa uzglūnēs asinskārs tolerances trūkums, lūkodams pēc izdevības iecirst stilbā līku indes zobu; Tavā apziņā iekārpīsies šaubu un garīga pagrimuma tarantuls. Tev var nākties ciest vēl tūkstoš citos izsmalcinātos veidos, bet Tev jāzina, ka vienmēr varēsi meklēt glābiņu homeopātisku smieklu devā vai iemalkot ironijas tēju ar sarkasma ziedlapiņām, diviem nerafinēta humānisma graudiņiem saldinātu.

Tas ir mans, TR Notāra, apsolījums Tev, nezināmais tīkla ceļotāj. Ja vēlies, vari piesēst uz mana lieveņa, atvilkt elpu, novērtēt skatu. Bet vari arī lasīties trīs mājas tālāk (lieveņa tur nav, toties ir daudz kustīgu bildīšu un piepūli neprasošs mazums lasāmvielas).

Miers.

Atbildības ierobežojumu atruna.

LR Tizleņu Reģistrs nav atbildīgs ne par ko. Pats TR Notārs ir vēl daudzkārt bezatbildīgāks. Kumulatīvais bezatbildības līmenis ir tik augsts, ka atbilst statusam „Politiskā Atbildība”, un ir pilnīgi vienalga, vai tekstos atainotie notikumi un to varoņi ar visiem viņu vādiem, adresēm, parolēm un pārējām panckām ir reāli vai tikai saprāta miega murgu radīti briesmoņi. Neviens ne par ko neatbild. Punkts.

Tā kā pamāte Cenzūra uz šī interneta lieveņa nav spējusi iedzīvoties, ir pilnīgi loģiski, ka laiku pa laikam te var uzdurties kaut kam, ko kāds tizlenis labprāt aizliegtu, nosodītu un palūgtu izdzēst. Gribētāji ir nākuši. Kā nāca tā aizgāja. Kā saka, kas šurp ar cenzūras šķērēm nāks, to ar izsmiekla zvaniem smiltainē izvadīsim. Tādēļ, biedri birokrāti, partokrāti, cenzofīli un pārējie, kas jūtas aizskarti savā bezgodā un necieņā - samierinieties! Ievelciet galvu zābakos un samierinieties!

Lietas, kas varētu kādu interesēt:

1. Kādēļ „Tizleņu Reģistrs”? Vai stulbāka nosaukuma nebija pa rokai?

Nē, nebija!

Jo viss sākās ar TELE2 2009/2010 sezonas smieklīgo mēģinājumu savārstīt izcilu reklāmas kampaņu. Vai atminies varoni.lv [nejaukt ar varonis.lv!] un tizlo Meteorīta odiseju ar bedri Mazsalacā un vispārēju izsmieklu Rīgā? Tad, lūk: tizleni.lv radās kā refleksija par varoni.lv un sākotnēji nebija nekas cits.

Nedaudz vēlāk bildei ar Mazsalacas kurmi pievienojās arī citu cienījamu komersantu un politisko spēku publisko pieteikumu stilizācijas, kas loģiski noveda pie „Tizleņu Reģistra” koncepta. Tomēr jāatzīst, ka bilžu ģenerēšana nav mana [TR Notāra] stiprā puse. Acīmredzot tieši tādēļ gluži pats no sevis organiski un ekoloģiski priekšzīmīgā veidā izauga blogs iekš orb.lv un teksti nemanot pārņēma arī pašu Tizleņu Reģistru. Var teikt, ka kopš tiem laikiem šis nosaukums ir vairs tikai nodeva pagātnei. Te nekas netiek reģistrēts un TR Notāra darbs ir vien slaucīt virtuālo lieveni un palaikam piespraust kādu jaunu lasāmgabalu pie dēļa.

2. Atgriezeniskā saite.

Tā eksistē.

Kopš ORBs ir miris, TR materiāli tiek publicēti Blogger vietnē, kur, protams, Tev ir iespēja iemaukt pa kartīgam komentam.

Eksistē TR Notāra twitter konts. Šad un tad, bet tiešām reti, es tur kaut ko iečivinu vai pārčivinu citu jaukos čivinājumus.

Neesmu metis lielo līkumu arī Purnugrāmatai. Tur iespējams atrast manu personīgo TR Notāra kontu un Tizleņu Reģistra lapu, kur Tu vari uzzināt visus jaunumus, kā arī izteikt savu drausmīgi svarīgo viedokli par jebko. Cenzūra nepastāv. Vismaz no manas puses. Par Cukerberga rokaspuišiem gan neatbildu.

Visbeidzot - garu mīlestības vēstuli vari uzrakstīt man pavisam tieši uz murgs@tizleni.lv

3. Sadarbība, pasūtījuma raksti un reklāma.

Reklāma. Aizmirsti!

Pasūtījuma raksti. Aizmirsti!

Sadarbība. Varbūt. Bet ir nianses: tēmai jābūt man interesantai; es nevaru apsolīt ne termiņus ne kvalitāti, jo šis nav mans maizesdarbs; un Tev jārēķinās ar manu īpašo skatījumu uz autortiesībām.

Lasi jaunumus, komentē, uzdodi kašķīgus jautājumus, ierosini un lamā!
TR Notārs šad un tad pačivina, ja twitter.com strādā:Lasāmviela.
Lekcijas par biznesu.
Antitraktāts "Valsts".
Blogi un pastāsti ar kontekstu.
Apsēstā prāta laboratorija.
Neaizmirsti apmeklēt okulistu!