Jonikāna dienasgrāmatas. "Neveiksmīgs bizness"

Mazā biznesa rokasgrāmata. 2.daļa

Autors: TR Notārs (kurš gan cits?)
Palaists: 30/10/2012, Blogger.com
Par šo arī:
"Momentuzņēmums" (Mazā biznesa rokasgrāmata. 1.daļa)
"Mans krievu investors" (Mazā biznesa rokasgrāmata. 3.daļa)25/06/2012, pirmdiena.
Pēc Jāņiem satiku Leonīdu, pasēdējām , iedzērām – sen nebijām tikušies, biju iestrēdzis tajā sūda Dānijā vergu darbos. Ļoņa teica, met pie malas šito iesācēja domāšanu, Jonikān, mūsdienās visienesīgākais bizness ir neveiksmīgs bizness.

Nu nez, man iepriekšējais taisni neveiksmīgs arī bija, bet nekādi ne ienesīgs. Bēgu no izsitējiem uz Dāniju bez santīma kabatā.

Ļoņa uzsita man uz pleca un izskaidroja kas un kā. Izrādās, ienesīgs ir tikai kontrolēti neveiksmīgs bizness. Tas ir kā ar čurāšanu vējainā laikā – ja spricē kā pagadās, būsi slapš no galvas līdz kājām, bet ja izvēlēsies pareizo virzienu, tiksi cauri sausā, sterils kā neizpakots kondomiņš.

Pasēdējām vēl. Viss! Nolemts – taisīsim neveiksmīgu biznesu. Kontrolētu!

04/07/2012, trešdiena.
Noreģistrējām firmu, „Jonikāns, Leo un NB!” saucas. „NB” nozīmē „neveiksmīgs bizness”, ha-hā!

Rīt sākam liekšķerēt naudu. Aiziet!

05/07/2012, ceturtdiena.
Forši justies atpakaļ biznesā. Cita sajūta. Neesi vergs.

06/07/2012, piektdiena.
Ļoņa iepazīstināja ar Rafiku. Ūsas, sarkanas kurpes un matētais mersedess. Solīds cilvēks. Pastāstījām, ka esam iecerējuši neveiksmīgu biznesu, vajag klientūru. Rafiks teica, padomāšot.

07/07/2012, sestdiena.
Kamēr Rafiks domā, aizlaidām uz akvaparku, pēc tam mazliet iedzērām. Mājas nācu kājām, satiku Kažu. Simts gadus neredzēts! Šis arī bijis prom – Īrijā. Nolādētais vergu darbs! Tagad atkal Latvijā, celtniecībā. Nauda, protams, nav tā, kas agrāk, bet arī neviens smadzeni tā ndrātē kā tur, pie kapitālistiem. Knibini mierīgi savu darbiņu, iedzer pa aliņam un nauda vienalga ripo. Nu, ja kļūs pa īsu, tad jau vienmēr var aizbraukt uz veco Eiropu pavergot.

Saruna ar Kažu ievilkās uz pāris dienām. Esmu biznesmenis, varu atļauties!

10/07/2012, otrdiena.
Uzradās Rafiks, atvilka līdzi baigo šmaru, Sņežana vārdā. Nu, šitā beibe pat mironim erekciju uzdzītu. Ofigennijs eksemplārs! Būšot mums tipa grāmatvede, lietvede, kārtošot papīrus un uzturēšot saikni ar Rafiku, jo pats aizņemts citos biznesos. Nu, okei!

A mūsu ģēlas ta kā?

A, vot, tā: Rafiks mums pārvaldībā nodod benzīntanku un kafejnīcu! Reāli! Tā, lūk, piepildās sapņi – vakar vergs pie dāņu zemnieka, šodien jau naftas barons ar savu krogu un garkājainu asistenti.

Nākamais mērķis – mersedess. Pēc tam jau villa, jahta un privāta sala Vidusjūrā. Dzīve ir brīnišķīga.

12/07/2012, ceturtdiena.
Šodien pieņēmām darbā benzīntanka staffu. Sņežana, zelta cilvēks, pati visus kaut kur sameklēja, visu nokārtoja, es tikai darba līgumus parakstīju. Rīt komplektējam tautu krogam.

13/07/2012, piektdiena.

Nu arī krogs strādā! Piesēdām vakarā ar Ļoņu un Sņežanu mūsu iestādījumā un normāli pievilkām mūļus. Rīt sāksies naudas kustība. Hā!

Šī stāsta pilna un rediģēta versija nu pieder apgādam "Zvaigzne ABC".
Sīkāki paskaidrojumi šeit

Lasi jaunumus, komentē, uzdodi kašķīgus jautājumus, ierosini un lamā!
TR Notārs šad un tad pačivina, ja twitter.com strādā:Lasāmviela.
Lekcijas par biznesu.
Antitraktāts "Valsts".
Blogi un pastāsti ar kontekstu.
Apsēstā prāta laboratorija.
Neaizmirsti apmeklēt okulistu!